Croozer Kid Keeke 1

Udoskonalona wersja przyczepki Croozer Kid Plus. Croozer Kid Keeke 1 wyposażono w nowoczesne amortyzatory – zawieszenie Sylomer®, których nie trzeba regulować w zależności od wagi małego pasażera, elementy same dopasowują się do ciężaru.

Rama przyczepki Croozer gwarantuje świetną ochronę dziecka, a dla większego bezpieczeństwa wózek rowerowy został wyposażony w przedni zderzak ochronny. Croozer zadbał również o wygodę maluchów i wyposażył Keeke w miękkie, komfortowe podparcie.

Maksymalne obciążenie wynosi 35 kg. A ponadto, w przyczepce czeka pojemny bagażnik aż 43 litry, który pomieści wszystkie dziecięce akcesoria, zabawki, czy jedzenie.

Nośność 35 kg
Wymiary po złożeniu 106 x 71 x 28 cm
Masa 15.8 kg
Na szerokość ramion 56 cm
Wysokość siedzenia 62 cm
Min. szerokość drzwi do przejścia 70 cm
Cennik
Liczba dni Cena
1 dzień 50zł
2-3 dni 45zł
4-7 dni 37zł
8-14 dni 30zł
Powyżej 14 dni Cena do negocjacji

Przy odbiorze przyczepki rowerowej Croozer Kid Keeke 1 pobierana jest opłata za wypożyczenie oraz kaucja zwrotna w wysokości 400 zł. Dodatkowo (bez opłat) udostępniamy podparcie do siedzenia dla mniejszych dzieci, mające za zadanie podtrzymywać dziecku głowę i tułów oraz kaski rowerowe dla dzieci Kellys Mark.

Istnieje możliwość wypożyczenia hamaczka, przeznaczonego do przewozu niemowląt w cenie 10 zł za dobę. Hamak jest nieodpłatny, jeśli wypożyczany jest razem z przyczepką.

smily Spędzajmy miło czas